首頁 > EPSON代理商 > XG-2102CA 200.0000M-LHPAL3
影像僅供參考,以產品規格為準
XG-2102CA 200.0000M-LHPAL3
型號描述:
200 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD
型號:
XG-2102CA 200.0000M-LHPAL3
品牌:
EPSON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
SO (SAW)
Frequency
200 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±100ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
30mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)